• سقف کاذب GST
  • 09120598827 - 02144594413 - 02144594412

فیبر نوری در سقف کاذب

فیبر نوری سقف کاذب چیست

با کیت نورپردازی فیبر نوری ما به خانه خود زیبایی ستاره ای بدهید. کیت‌های ما شامل بسته‌های فیبر نوری و یک ژنراتور نور هستند - تمام چیزی که برای ایجاد پروژه ستاره‌ای چشمک زن، سقف، دیوار یا کف نیاز دارید. تنها یک منبع نور می تواند نور کافی را برای افکت ستاره درخشان فراهم کند. با پیروی از دستورالعمل‌های آسان ما، خلاقیت شما می‌تواند بی‌نظیر باشد: می‌توانید به‌طور تصادفی پیش بروید، صور فلکی نصب کنید یا حتی نام خود را با نور بنویسید. کاربرد فیبر نوری را در سقف کناف و سقف کاذب کشسان می توان استفاده کرد.

 

فیبر نوری در انواع سقف کاذب کشسان
فیبر نوری در انواع سقف کاذب کشسان

 

 

سقف کاذب

نصب و راه اندازی

روش نصب بستگی به محل قرارگیری ستاره های فیبر نوری شما دارد. محبوب ترین برنامه برای سقف است. الیاف نوری را می توان بر روی آسمان مجازی سقف های ساخته شده از گچ تخته گچی، چوب، پرسپکس و سقف های کاذب کشسان نصب کرد. با استفاده از مته‌های با اندازه مناسب، می‌توانید سوراخ‌هایی را برای فیبرهای نوری خود در چیدمان انتخابی خود ایجاد کنید، خواه به صورت تصادفی توزیع شده باشد یا در یک الگوی مرتب. برای نصب در خودروها و طبقات، اطلاعات بیشتر را در صفحات تک محصولی خواهید یافت.

شما می توانید در مورد کیت های ستاره ای فیبر نوری در پست وبلاگ ما یا سقف کاذب کشسان مراجعه کنید.

 

اولین روش مته کاری درسقف
اولین روش مته کاری درسقف برای جای گذاری فیبر نوری

 

فیبر نوری
فیبر نوری

 

دستگاه و کنترل فیبر نوری کاربرد در انواع سقف کاذب
دستگاه و کنترل فیبر نوری کاربرد در انواع سقف کاذب کشسان و آسمان مجازی 

 

نمونه اجرای  فیبر نوری در سقف
نمونه اجرای فیبر نوری در سقف

 

کیت فیبر نوری
کیت کنترل فیبر نوری

 

 

 

 

درباره ما

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان به زیرسازی 60*60 اشاره کنیم سپری جی اس تی gst محصولی است که میخوام توضیح کوتاه در مورد این سازه بدم. قبل هر چیزی سقف کاذب رو به دو بخش تقسیم میکنم 1.زیرسازی و 2.تایل سپری جی اس تی انواع مختلفی دارد که در ضخامت های مختلف تولید می شود این زیرسازی جی اس تی سقفی فقط در سقف های کاذب 60*60 کاربرد دارد.
رنگ سازه gst سفید است ورق داخل زیرسازی جی اس تی گالوانیزه می باشد. که این سازها به صورت کلیک 60*60 درسقف به هم متصل می شود .
پیشنهاد میکنیم خدمات ما را مطلعه کنید

صفحات اجتماعی

سپری جی اس تی را میتوانیم در انواع سقف های کاذب 60*60  به کار بندیم. و میتوانیم از انواع تایل های سقف کاذب ( گچی -pvc - آکوستیک - آسمان مجازی - معرق و....از این سپری سقف کاذب استفاده نماییم) گروه صنعتی تولیدی ارائه کننده بهترین خدمات سقف کاذب اعم از انواع سپری GST بال بلند و بال کوتاه فروش انواع تایل های گچی - PVC - آکوستیک - آلومینیومی - آسمان مجازی - کناف - کشسان - معرق CNC پنل SMD و.

  • سقف کاذب در لینکدین  سقف کاذب در تئیتر  سقف کاذب در پینترست   سقف کاذب در تامبلر  سقف کاذب در تلگرام سقف کاذب در فیسبوک سقف کاذب در آپارات  سقف کاذب در اینستاگرام  سقف کاذب در یوتوب

 

سقف کاذب در روبیکا
کانال سقف کاذب در روبیکا

 

سقف کاذب در واتساپ

سلام! در مرورگر کروم واتساپ را باز کنید روی یکی از کارمندان ما در زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید در صورت موفق نشدن از Whatsapp از خط ثابت شرکت استفاده کنید 02144594412_ 02144594413

ارتباط با ما در واتساپ.
Close and go back to page

منوی سقف کاذب