• سقف کاذب GST
  • 09120598827 - 02144594413 - 02144594412

انواع سقف و دیوار کاذب

دیوار کاذب

دیوار کاذب سقف کاذب  یکی از متریال هایی که در خانه و محل کار مورد استفاده قرار می گیرد سقف کاذب آشپزخانه و یا سقف کاذب - دیوارکاذب  مغازه یا سقف کاذب فروشگاه در فاصله ای پایین تر از سقف اصلی ساختمان اجرا می شود و باید حد اقل 15 سانت از سقف اصلی فاصله داشته باشد. و به دلیل قابلیت تنوع دکوراتیو انواع  دیوارکاذب سقف کاذب گچی و پی وی سی نورپردازی ، نمای زیبایی به سقف منزل و محل کار  می دهد .

اما نکته ای که در این زمینه لازم است بدانید این است که بکارگیری این سقف و دیوارکناف تنها برای منازل مسکونی نیست و شما می توانید به راحتی آن را در دکوراسیون, سرویس بهداشتی، فروشگاه، مغازه،آمفی تاتر، ، دفاتر اداری ، و سالن های اجتماعات به کار گیرید. همچنین تنوع رنگ و مصالح آن به شما اجازه می دهد که حق انتخاب بسیاری از این بابت داشته باشید . و انواع آن عبارتند از سقف کاذب, کناف، گچی pvc آلومینیومی آکوستیک کشسان، و آسمان مجازی است.

 

دیوار کاذب

دیوارکاذب  و سقف کناف

 اجرای دیوار کاذب کناف

برای اجرای دیوار کاذب از زیرسازی به نام استاد و رانل کف استفاده می شود . برای اجرای زیرسازی دیوار کاذب رانل کف که از نام آن مشخص است د کف و رانل بعدی درسقف به وسیله استاد باید شاقل شود بعد از شاقل شدن این رانل ها استادها در فاصله 60 سانت 60 سانت در کنار هم قرار می گیرد و بقیه کار تخصصی است که استاد که در ته پانل قرار میگیرد باید طوری باشد که هم پانل اولی و دومی را در بر بگیرد. دو نوع دیوار کاذب داریم یکی دیوار جدا کننده و دومی دیواری که می توانیم از گچ برگ های مختلف برای پوشش آن استفاده کنیم. گچ برگی که برای دیوار کاذب استفاده می شود. در سقف کاذب هم از همان گچبرگ استفاده می شود.

درباره ما

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان به زیرسازی 60*60 اشاره کنیم سپری جی اس تی gst محصولی است که میخوام توضیح کوتاه در مورد این سازه بدم. قبل هر چیزی سقف کاذب رو به دو بخش تقسیم میکنم 1.زیرسازی و 2.تایل سپری جی اس تی انواع مختلفی دارد که در ضخامت های مختلف تولید می شود این زیرسازی جی اس تی سقفی فقط در سقف های کاذب 60*60 کاربرد دارد.
رنگ سازه gst سفید است ورق داخل زیرسازی جی اس تی گالوانیزه می باشد. که این سازها به صورت کلیک 60*60 درسقف به هم متصل می شود .
پیشنهاد میکنیم خدمات ما را مطلعه کنید

صفحات اجتماعی

سپری جی اس تی را میتوانیم در انواع سقف های کاذب 60*60  به کار بندیم. و میتوانیم از انواع تایل های سقف کاذب ( گچی -pvc - آکوستیک - آسمان مجازی - معرق و....از این سپری سقف کاذب استفاده نماییم) گروه صنعتی تولیدی ارائه کننده بهترین خدمات سقف کاذب اعم از انواع سپری GST بال بلند و بال کوتاه فروش انواع تایل های گچی - PVC - آکوستیک - آلومینیومی - آسمان مجازی - کناف - کشسان - معرق CNC پنل SMD و.

  • سقف کاذب در لینکدین  سقف کاذب در تئیتر  سقف کاذب در پینترست   سقف کاذب در تامبلر  سقف کاذب در تلگرام سقف کاذب در فیسبوک سقف کاذب در آپارات  سقف کاذب در اینستاگرام  سقف کاذب در یوتوب

 

سقف کاذب در روبیکا
کانال سقف کاذب در روبیکا

 

سقف کاذب در واتساپ

سلام! در مرورگر کروم واتساپ را باز کنید روی یکی از کارمندان ما در زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید در صورت موفق نشدن از Whatsapp از خط ثابت شرکت استفاده کنید 02144594412_ 02144594413

ارتباط با ما در واتساپ.
Close and go back to page

منوی سقف کاذب