• سقف کاذب GST
  • 09120598827 - 02144594413 - 02144594412

انواع سقف کشسان

کشسان

انواع سقف کشسان

سقف کشسان

سقف کاذب کشسان  و سقف باریسول به چند بخش از انواع گوناگون و رنگ های مختلف تقسیم می شود. سقف کشسان را می توانیم در همه جا به کار بندیم سقف کشسان در جاهای مرطوب نیز کاربرد به سزائی دارد.اجرای سقف کشسان باید به دست متخصص و نصاب آن اجرا شود احرای سقف کشسان آسان است ولی تخصصی پسی سعی کنیم برای اجرای سقف کشسان از نصاب های کار آزموده و معتبر استفاده کنیم. کشسان را می توان برای مغازه، فروشگاه، سرویس، نمایشگاه،پارکینگ، سالن های همایش، آمفی تاتر و غیره..استفاده کنیم. تصاویر کشسان بسیار زیاد می باشد. که درصورت پیدانکردن تصویر مد نظر خود از سایت شاتر استوک استفاده کنید.

پارچه کشسان از انواع گوناگون ساتن، لاکر و... می باشد. که شرکت سقف کاذب GST از بهترین و مرغوب ترین پارچه کشسانی فرانسوی جهت چاپ آن استفاده می نماید. جهت مشاهده تصاویر بیشتر و کسب اطلاعات از سقف کشسان روی سقف کشسان کلیک فرمایید.

سقف کشسان

اجرای انواع سقف کشسان ساده

سقف کشسان

  کانال تلگرام جهت انتخاب مدل کشسان و آسمان مجازیاین کانال تلگرام فقط طراحی برای سقف کشسان است. 

کانال تلگرام جهت انتخاب مدل کشسان و آسمان مجازی
 این کانال تلگرام طراحی برای کشسان و آسمان مجازی  می باشد.  کلیه تصاویر این کانال قابلیت چاپ هر 2 سقف کشسان و آسمان را دارد.،پیشنهاد میکنیم هر دو کانال تلگرام را مشاهده فرمایید.

 

 سقف کاذب GST متخصصین در این زمینه می توانند با بهره گیری از سلایق خریداران و همچنین موادی که در دست دارند می توانند فضایی دلنشین و زیبا برای خانه ها به ارمغان آورند. هنوز به طور کامل مشخص نیست که برای اولین بار از این پوشش در کجا استفاده شد. اما با توجه به مزایایی که دارد، به سرعت در اکثر نقاط جهان همه گیر شد. در این دانشنامه به بررسی مزایا و معایب سقف کاذب خواهیم پرداخت. این سقف در اصل به دیوارهای اطراف متصل می شود و وزن آن ها را تحمل می کند.

سادگی اجرای سقف کاذب، صرفه اقتصادی، طرح ها و سبک های گوناگون و مقاومت در برابر رطوبت و زلزله، سبک کردن ساختمان های بلند از جمله برج ها، از دیگر ویژگی های آنها است.

مزیت اجرای پوشش کشسان
علت نام گذاری سقف کشسان
قیمت سقف کشسان

درباره ما

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان به زیرسازی 60*60 اشاره کنیم سپری جی اس تی gst محصولی است که میخوام توضیح کوتاه در مورد این سازه بدم. قبل هر چیزی سقف کاذب رو به دو بخش تقسیم میکنم 1.زیرسازی و 2.تایل سپری جی اس تی انواع مختلفی دارد که در ضخامت های مختلف تولید می شود این زیرسازی جی اس تی سقفی فقط در سقف های کاذب 60*60 کاربرد دارد.
رنگ سازه gst سفید است ورق داخل زیرسازی جی اس تی گالوانیزه می باشد. که این سازها به صورت کلیک 60*60 درسقف به هم متصل می شود .
پیشنهاد میکنیم خدمات ما را مطلعه کنید

صفحات اجتماعی

سپری جی اس تی را میتوانیم در انواع سقف های کاذب 60*60  به کار بندیم. و میتوانیم از انواع تایل های سقف کاذب ( گچی -pvc - آکوستیک - آسمان مجازی - معرق و....از این سپری سقف کاذب استفاده نماییم) گروه صنعتی تولیدی ارائه کننده بهترین خدمات سقف کاذب اعم از انواع سپری GST بال بلند و بال کوتاه فروش انواع تایل های گچی - PVC - آکوستیک - آلومینیومی - آسمان مجازی - کناف - کشسان - معرق CNC پنل SMD و.

  • سقف کاذب در لینکدین  سقف کاذب در تئیتر  سقف کاذب در پینترست   سقف کاذب در تامبلر  سقف کاذب در تلگرام سقف کاذب در فیسبوک سقف کاذب در آپارات  سقف کاذب در اینستاگرام  سقف کاذب در یوتوب

 

سقف کاذب در روبیکا
کانال سقف کاذب در روبیکا

 

سقف کاذب در واتساپ

سلام! در مرورگر کروم واتساپ را باز کنید روی یکی از کارمندان ما در زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید در صورت موفق نشدن از Whatsapp از خط ثابت شرکت استفاده کنید 02144594412_ 02144594413

ارتباط با ما در واتساپ.
Close and go back to page

منوی سقف کاذب