• سقف کاذب GST
  • 09120598827 - 02144594413 - 02144594412

تعمیرات انواع سقف کاذب

تعمیر تخصصی سقف کاذب

تعمیر سقف کاذب

تعمیر انواع سقف کناف و سقف 60در60

تعمیر سقف کاذب

تعمیر تخصصی سقف کاذب کناف کچی و تعمیر سقف کاذب 60در60 اعم از تعمیرات انواع سقف گچی pvc آلومینیومی و آکوستیک سقف کاذب gst با گاراتتی و خدمات پس از فروش محصولات خود 1 سال گارانتی اجرای می دهد اگر طی یک سال  هر اتفاقی برای سقف بیفتد شرکت کلیه تعمیرات را به صورت رایگان انجام می دهد . تعمیرات شامل افتادن آویز سقف کاذب و موج سقف  استاندار. نبودن سقف است. 

تعمیرات که شامل گارانتی نمی شود عبارتند از آب و رطوبت سقف و تخریب سقف که پیمانکار انجام میدهد یا کارهایی که برای تاسیسات برش سازه اصلی سقف است شامل نمی شود.

شرکت سقف کاذب GST در کنار تولیدات و اجرای سقف کاذب تعمیرات انواع سقف کاذب را انجام میدهد. جهت اجرا و تعمیرات خود می توانبد با بخش فروش و یا خط ثابت شرکت تماس بگیرید.

درباره ما

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان به زیرسازی 60*60 اشاره کنیم سپری جی اس تی gst محصولی است که میخوام توضیح کوتاه در مورد این سازه بدم. قبل هر چیزی سقف کاذب رو به دو بخش تقسیم میکنم 1.زیرسازی و 2.تایل سپری جی اس تی انواع مختلفی دارد که در ضخامت های مختلف تولید می شود این زیرسازی جی اس تی سقفی فقط در سقف های کاذب 60*60 کاربرد دارد.
رنگ سازه gst سفید است ورق داخل زیرسازی جی اس تی گالوانیزه می باشد. که این سازها به صورت کلیک 60*60 درسقف به هم متصل می شود .
پیشنهاد میکنیم خدمات ما را مطلعه کنید

صفحات اجتماعی

سپری جی اس تی را میتوانیم در انواع سقف های کاذب 60*60  به کار بندیم. و میتوانیم از انواع تایل های سقف کاذب ( گچی -pvc - آکوستیک - آسمان مجازی - معرق و....از این سپری سقف کاذب استفاده نماییم) گروه صنعتی تولیدی ارائه کننده بهترین خدمات سقف کاذب اعم از انواع سپری GST بال بلند و بال کوتاه فروش انواع تایل های گچی - PVC - آکوستیک - آلومینیومی - آسمان مجازی - کناف - کشسان - معرق CNC پنل SMD و.

  • سقف کاذب در لینکدین  سقف کاذب در تئیتر  سقف کاذب در پینترست   سقف کاذب در تامبلر  سقف کاذب در تلگرام سقف کاذب در فیسبوک سقف کاذب در آپارات  سقف کاذب در اینستاگرام  سقف کاذب در یوتوب

 

سقف کاذب در روبیکا
کانال سقف کاذب در روبیکا

 

سقف کاذب در واتساپ

سلام! در مرورگر کروم واتساپ را باز کنید روی یکی از کارمندان ما در زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید در صورت موفق نشدن از Whatsapp از خط ثابت شرکت استفاده کنید 02144594412_ 02144594413

ارتباط با ما در واتساپ.
Close and go back to page

منوی سقف کاذب