• سقف کاذب GST
  • 09120598827 - 02144594413 - 02144594412

انواع آسمان مجازی

قیمت آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی در اینجا اطلاعات کافی را در مورد سقف کاذب آسمان مجازی خواهیم داد و در بخش عکس و تصاویر می توانید انواع مدل های آسمان مجازی را مشاهده فرمایید. در اینجا شما را با انواع مختلف آسمان مجازی آشنا خواهیم کرد. و در ادامه نحوه نصب و قیمت آسمان مجازی صحبت خواهیم کرد.

سقف آسمان مجازی سقفی است از انواع تصاویر پرنده گل گیاه و حیوان شکوفه و هر تصویری که بخواهید درسقف می توانیم برای شما چاپ بزنیم. برای آگاهی بیشتر از سقف کاذب آسمان مجازی باید بگوییم دو مدل و دو نوع آسمان مجازی با چاپ های گوناگون وجود دارد.

1. چاپ مستقیم

2چاپ استیکری

نوع دیگر از آسمان مجازی نیز وجود دارد که می توان به سقف کاذب کشسان اشاره کنیم که جنس آن پارچه می باشد و رنگ آن یو وی می باشد.

قیمت آسمان مجازی به صورت 60در60 محاسبه می شود. برای فضا های بالاتر از 120 در 180 دیگر نمی توان به صورت یک تکه آسمان مجازی تولید شود به همین دلیل به صورت 60 در 60 قابلیت چاپ تا 200 مربع را دارد. بعضی اوقات مشتریان ما آسمان مجازی را به صورت یک تکه میخواهند و ابعاد آنها بالاتر از 120 در 180 است . به آنها پیشنهاد سقف کشسان را می دهیم‌.

برای مشاهده طرح های آسمان مجازی بهتر است به بخش تصاویر آسمان مجازی مراجعه کنیم و یا این که به کانال تلگرام آسمان مجازی شرکت مراجعه کنیم. قبل کلیک بر روی کانال تلگرام حتما فیلتر شکن روشن باشد.

در ضمن آسمان مجازی را می توانیم با انواع مختلف سقف کاذب ترکیب کنیم . ترکیب مثلا تایل گچی یا پی وی سی PVC یا آلومینیومی را می توان با آسمان مجازی ترکیب کرد.

 virtual sky7

درباره ما

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که می توان به زیرسازی 60*60 اشاره کنیم سپری جی اس تی gst محصولی است که میخوام توضیح کوتاه در مورد این سازه بدم. قبل هر چیزی سقف کاذب رو به دو بخش تقسیم میکنم 1.زیرسازی و 2.تایل سپری جی اس تی انواع مختلفی دارد که در ضخامت های مختلف تولید می شود این زیرسازی جی اس تی سقفی فقط در سقف های کاذب 60*60 کاربرد دارد.
رنگ سازه gst سفید است ورق داخل زیرسازی جی اس تی گالوانیزه می باشد. که این سازها به صورت کلیک 60*60 درسقف به هم متصل می شود .
پیشنهاد میکنیم خدمات ما را مطلعه کنید

صفحات اجتماعی

سپری جی اس تی را میتوانیم در انواع سقف های کاذب 60*60  به کار بندیم. و میتوانیم از انواع تایل های سقف کاذب ( گچی -pvc - آکوستیک - آسمان مجازی - معرق و....از این سپری سقف کاذب استفاده نماییم) گروه صنعتی تولیدی ارائه کننده بهترین خدمات سقف کاذب اعم از انواع سپری GST بال بلند و بال کوتاه فروش انواع تایل های گچی - PVC - آکوستیک - آلومینیومی - آسمان مجازی - کناف - کشسان - معرق CNC پنل SMD و.

  • سقف کاذب در لینکدین  سقف کاذب در تئیتر  سقف کاذب در پینترست   سقف کاذب در تامبلر  سقف کاذب در تلگرام سقف کاذب در فیسبوک سقف کاذب در آپارات  سقف کاذب در اینستاگرام  سقف کاذب در یوتوب

 

سقف کاذب در روبیکا
کانال سقف کاذب در روبیکا

 

سقف کاذب در واتساپ

سلام! در مرورگر کروم واتساپ را باز کنید روی یکی از کارمندان ما در زیر کلیک کنید تا در واتس اپ چت کنید در صورت موفق نشدن از Whatsapp از خط ثابت شرکت استفاده کنید 02144594412_ 02144594413

ارتباط با ما در واتساپ.
Close and go back to page

منوی سقف کاذب